O NÁS

Galerie Artrium působí v oblasti kultury od roku 2017.

Za tuto dobu pořádala mnoho zásadních výstav. 

Výstava: Zdeněk Burian: Za dinosaury a dobrodružstvím se stala jedním z nejzásadnějších výstavních projektů v roce 2021.

V roce 2023 uspořádala galerie retrospektivní výstavu Josefa Lady, která představila 118 originálních děl tohoto českého velikána výtvarného umění. Se svojí návštěvou přes 10 000 návštěvníků se stala nejnavštěvovanější výstavou na Moravě za rok 2023.

Ostatní pořádané výstavy si můžete prohlédnout v archivu výstav. 


Galerie Artrium dlouhodobě spolupracuje se světoznámým fotografem Janem Saudkem, jemuž od roku 2020 pořádala 5 samostatných výstav po různých koutech České republiky a na dalších výstavních projektech nadále spolupracuje. Sbírky galerie Artrium disponují jednou z největších prodejních sbírek originálních fotografií Jana Saudka.

Jako jediná galerie v České republice máme právo k obchodování uměleckých děl Petra Modlitby, který patří k nejpreciznějším pokračovatelům mistra Zdeňka Buriana:  www.petrmodlitba.cz 

Našim zákazníkům dále zprostředkováváme prodej českých i zahraničních autorů. 

Více podrobností najdete v sekci Aktuální nabídka děl.

V říjnu 2022 Artrium otevřelo stálou prodejní galerii v novém funkcionalistickém prostoru na Štefánikově ulici ve Zlíně, ve které se zaměřuje na pořádání autorských výstav.